Puskaradiosta tuli kuultua, että sievissä ois satanu tosi paljon ja että tievossa ois "saviseurat" joten kantsiiko vaa jäädä kotio ja kuunnella seuroja netin välityksellä?
KANNATTAAKO
LÄHTEÄ SIEVIIN?
6421
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tuu vaan sieviin,minäkin tuun vaik en oo vl,olen kuitenkin kotoisin sievistä niin on kiva tulla , kun sievi niin hiljainen paikka yhtä äkkiä elävöityy,voin kuvitella et sievi on sit kun joki turisti kohde,tyyp rohdos.
Näitä asioita ei yleensä tarkastella kannattavuusnäkökohdista, mutta helppoa on todeta, ettei kannata. Ympäristön paineet ja vastaavat tekijät ohjaavat lähtöasioissa käyttäytymisen. Jos olet vapaa näistä paineista, jää kotiin.
Asiaasi koskeva avaus on jo ketjussa
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=4500000000000490&posting=22000000036034151
Milloin saa viedä aikaisintaan vaunun valmiiksi alueelle.
Seurakenttä avataan 24.6 silloin voit viedä vaunun kentälle
Meitä lähtee Tiistai-iltana Taalainmaalta ja Tukholmasta linja-autollinen väkeä
Totta Mooses Sieviin! Sinne menee kaikki.
Menen Leppävaaraan Herättäjäjuhlille (alle 20 km).