moottori!

uusi moottori pitäis autoon saada.titääkö kukaan mistä löytyis?
2591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi, mietihän tarkasti kannattaako carinaan vaihtaa moottoria? Olisiko fiksumpaa vaihtaa koko auto? Koneen hinta työt maksavat helposti enemmän kuin koko auto ja jos korissa ruostetta...ei ei.

Äänestä

Kysele romuttamoilta ja Autovahinkokeskuksesta. Olikohan www.varaosahaku.fi , josta edellämainituista voi etsiä osia, jos tietää mitä etsii. Tuolla on koneita ja muita osia japseihin ja myös asentavat ja korjaavat:
www.japanmoottorituonti.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tr76 kirjoitti:

uusi moottori pitäis autoon saada.titääkö kukaan mistä löytyis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu