PERUSSUOMALAISIA ÄÄNESTÄMÄLLÄ HELVETTIIN

Taivasovet menee kiinni niiltä jotka äänestävät perussuomalaisia.
5286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

perussuomalaisia ? Patsi tietysti täällä nämä katkerat on sinne sopivaa aineistoa.

Äänestä
  • miksi vasemmistoa ei saanut äänestää.

    Äänestä

  • hoitokokoukissa kirjoitti:

    miksi vasemmistoa ei saanut äänestää.

    Mä äänestän ainakin Timppaa. Mitä se kenellekkään kuuluu ketä äänestän??

    Äänestä

Taivaaseen ei pääse, jos ei kerran äänestä perussuomalaisia, eli silloisia pientalonpoikia!
Ilmeistä on, että nykyiset perussuomalaiset ovat vanhoillislaestadiolaisten ponsoroimia!

Äänestä
  • Kuulijat menivät aivan kuin trassitilaan. Tömistely
    alkoi jostainpäin salia ja se levisi kulovalkean tavoin ympäriinsä, muutamat kuulijat oikein vapisivat sekä pitivät tuolista kiinni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hajoittavat alkiolaisuuden kirjoitti:

Taivasovet menee kiinni niiltä jotka äänestävät perussuomalaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu