Hei, onko kukaan laitattanut rakennekynsiä Tallinnassa? Onko eri paikoissa hinta eroja, laatu eroja? Entä löytyykö nettisivuja? Saa vinkata ja suositella :-)
Olen itse ensi kuussa lähdössä Tallinnaan reissuun ja kynnet ovat haaveissa. Kaveri ottanut joskus siellä ja oli hiukan halvemmat kuin täällä Jyväskylässä ainakin ..
Rakennekynnet / Tallinna
8
9264
Vastaukset
- Tuula*'
http://www.viroweb.com/sivut/gonsiori/
Laatu on varmasti hyvää, paikka on kuuluisa nimenomaan kynsistä. Nimi näkyykin olevan muuttunut Glamure studioksi mutta sama paikka.
Aika on ehdottomasti varattava, puhuvat (ainakin ennen) vähän huonoa suomea mutta englannilla pärjää. Eikä ole pitkä matka Viruhotellilta.- Poro Tallinnasta
Glamure Stuudio on muuttanut. Tuolta löytyy uusi osoite (D-terminaalin viressä):
http://www.viroweb.com/sivut/glamure/ - Poro Tallinnasta
Poro Tallinnasta kirjoitti:
Glamure Stuudio on muuttanut. Tuolta löytyy uusi osoite (D-terminaalin viressä):
http://www.viroweb.com/sivut/glamure/Piti tietysti olla "D-terminaalin vieressä"!:)
- Saimu
.. tuli tehtyä vanhassa kaupungissa osoitteessa pikk 54-1. Todella ammattitaitoisesti tehdyt ja hinta kukkarolle sopiva 50 eur. Soita 0037256631606 ja sovi aika suomen kielellä.
- tallinnaan
mikä tuon glamure stuudion osoite on? jostain syystä ei suostu puhelin avaamaan noita linkkejä...
- geelisti
sivusto hakkeroitu, mutta
http://keskustelu.suomi24.fi/t/6889057/geelikynnet-tallinnassa!
www.kyyned.ee
www.lightelegance.ee
http://www.viis.ee/en/salon/prices
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578930IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116217Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661330Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61287- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78939Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676