eli onko kokemusta kyseisestä paikasta? millanen henkilökunta,millast safkaa? vai saako kenties sieltäkin takahuoneessa purkitettua "valkoista kastiketta"? asiallisia vastauksia kiitos!!!
kebab pitseria selin????
16
4009
Vastaukset
- lajom boik
ja takahuoneessa purkitettua "valkoista kastiketta" löytyy
- "valkoinen kastike"
onko se hyvääkin?
- Karvakäsi
Se tarjoillaan luomuna suoraan letkusta omaan astiaan tai nieluun.
- *susanna*
eli simennestettä, hyi hitto. sehän on siittiöitä sisältävää uroksen tuottamaa eritettä ja sen tarkoituksena on kuljettaa ja ravita siittiöitä, joiden tehtävänä on munasolun hedelmöittäminen ja naaraan tekeminen raskaaksi.
yrittääkö ne siis saada suomalaisia raskaaksi noin? - justiinallekko
mietikö tarkkaan, mitä kirjoitit?
voi tulla jonkunlainen syyte moisesta puheesta.
kuullostaa herjaukselta. onko saldoa tilillä, jotta pystyt maksamaan korvaukset? - Anonyymi
*susanna* kirjoitti:
eli simennestettä, hyi hitto. sehän on siittiöitä sisältävää uroksen tuottamaa eritettä ja sen tarkoituksena on kuljettaa ja ravita siittiöitä, joiden tehtävänä on munasolun hedelmöittäminen ja naaraan tekeminen raskaaksi.
yrittääkö ne siis saada suomalaisia raskaaksi noin?Tapa itsesi
- Syönyt
..hyvät pizzat siellä ainakin on..
- Herkkusuu 66
Ehkäpä rauman parhaat!!!!!
- JUNNU-74
Perkeleen hyvät pöperöt ja kotiinkuljetuskin toimii loistavasti
- suuri kulinaristi
Hyvät pizzat kebabit ja esim. kanasalaatti on tosihyjää, ja se jogurttisalaattikastike. Ja edulliset lounashinnat. SUOSITTELEN.
- nam;D
iihanii ihmisii ja iihanaa ruokaa !!
- ex-rauml
Kunnon sapuskat on eikä nälkä heti vaivaa!!!
- Anonyymi
Kyllä "ruokaan" lentää suusta aina räkää jos ei käytä maskia.
Hanskat olis kans hyvät.( käsiä ei pestä )
Kumpaakaan ei tässä paikassa käytetä.
Ennen sillä ollu merkitystä mutta koronan ja maskin käytön myötä
loppu henkityselin sairaudet kuin seinään. - Anonyymi
Pystyykö omistajat itse syömään ruokaansa ?
- Anonyymi
Ruuan laatu huonontunut. Maskeja/ hanskoja eivät käytä. Yksi myyjä niin utelias, että ärsyttää. Aiemmin hain sieltä usein sapuskani, nyt oon pitänyt pitkän välin ja hakenut Kappeliluhdan kebabista. Ei sielläkään tosin maskeja/ hanskoja, mutta ruoka hyvää ja ystävällinen henkilökunta.
- Anonyymi
Paja kebabis hinnat on ihan eri mitä on ilmoitettu netissä. Vähintään euron korkeammat on kioskilla.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1764967Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,184346Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993087Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2482910Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1432852- 522491
- 271919
- 341723
- 211711
- 631677