oskari bubinkaraoke

Ei ollut viikonloppuna auki toi rockki baarin karaoke, entiiä miksi? Se baarin karaoke juontaja on yksi suomen parhaista juontajista jota oon koskaan nähnyt, tykkään myös siitä portsarista ovella, onko se koko kompleksi mennyt kiinni? Kuopiolainen.
111331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

En tidä miksi pub oli kiinni katsoakseni juhannuksena sei ole koskaan auki, juontaja on hyvä ja yllättävän mukava (hassu tukkanen vai mitä se spiikkaa), tiedän että se on ammattilainen, siis juontohommissa, portsareista en pidä.

Äänestä

Paremmat levystöt on kyllä muualla jos tää ite ei oo paikalla tekemässä duunia (en muista nimeä mut se mies), levystöt on onkin sen omat kun se tulee, sulone kaveri ja tietää miten hommat tehdään, oon eri mieltä niistä portsareista se kalju on tosi hyvä.

Äänestä

Sen juontajan nimi on kai mici, ja se on aika suuri päällikkö noissa hommissa, mutta kuka siellä silloin vetää kun se ei oo paikalla joku tyttö,nähny joskus siitä en oikeen tykkää aika riitaisa. Tarjoilijat on vähän liian vanhoja välillä ja ällöjä.

Äänestä
  • Miki se on se juontaja, jännä tyyppi kun vertaa muihin saman alan ihmisiin.

    Äänestä

  • se on kirjoitti:

    Miki se on se juontaja, jännä tyyppi kun vertaa muihin saman alan ihmisiin.

    Onko tää joku miki fan site, sellanen on kuulemma, mutta menkää vaikka sen firmojen sivuille, vittuakos täällä murisette. Tais olla mega-music tai jotain sinne päin.

    Äänestä

Huhua liikkuu että se rokkari mesta menee kokonaa kiinni.en sit tiedä,ku en ole itte käyny paikassa pitkää aikaa.Portsareista sen verran et työtään ne tekee ja kaikkien kanssa ei vaan synkkaa.

Äänestä
  • Niin joo joku sano samaa, miksihän se menee kiinni? Varkauden paras baari, vaikken siitä toisella puolella olevasta karaokesta tykkääkään, vetäjä on ihan jees.

    Äänestä

  • nannao kirjoitti:

    Niin joo joku sano samaa, miksihän se menee kiinni? Varkauden paras baari, vaikken siitä toisella puolella olevasta karaokesta tykkääkään, vetäjä on ihan jees.

    Kyllä kiinni menee koko kulma. Hotellin yöravintola on rempassa ja siitä tulee sitten korvaava mesta. Ja hyvä tuleekin : )

    Äänestä

  • menee kirjoitti:

    Kyllä kiinni menee koko kulma. Hotellin yöravintola on rempassa ja siitä tulee sitten korvaava mesta. Ja hyvä tuleekin : )

    Tyhmiä ovat jos sulkevat parhaat kapakat, toki ois pitäny uudistaa, mutta voi olla kivinen tie toi nightin uusi tyyli, ja toden näköisesti menee kiinni taas, kun budjetit näyttää mitä ne nyt näyttää, halvemmallakin sais.

    Äänestä

  • paskaa, olisivat kehittäneet entisiä baareja, mutta sehän päättää se idiotti!

    Äänestä

  • haukkaavat kirjoitti:

    paskaa, olisivat kehittäneet entisiä baareja, mutta sehän päättää se idiotti!

    ihmeseen ne henkilökunnan pakkaa, siiheen uuteen baariin, hahaa, jos siellä on samat naamat en käy, ja huvittavia tiskijukkia (kaverit on paskasia ja ammattitaidottomia), ainakin ennen Nightissa (en oo rokkarissa käynyt vuosiin), vaihtakaa joo hyvät ihmiset firmoja, naapureissakaan ei oo hyvät dj:t mutta paremmat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minna123 kirjoitti:

Ei ollut viikonloppuna auki toi rockki baarin karaoke, entiiä miksi? Se baarin karaoke juontaja on yksi suomen parhaista juontajista jota oon koskaan nähnyt, tykkään myös siitä portsarista ovella, onko se koko kompleksi mennyt kiinni? Kuopiolainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu