kuva kravattiin

Onko mustaan 100% silkkiä olevaan kravattiin mahdollista painattaa kuvaa ja mitähän sellainen lysti mahtaisi maksaa....
22247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mahtaisiko kannattaa ennemmin kysellä t-paitoja ym. tekstiilejä painavilta yrityksiltä kuin suomi24:n keskustelupalstalta..?

Äänestä

...itse voi painaa näillä kaupasta saatavilla väreillä sabluunalla, mutta siitä en sitte tiijä onko mahollista painaa sellaista kuvaa joka vaatii kovan kuumennuksen tarttuakseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeejee kirjoitti:

Onko mustaan 100% silkkiä olevaan kravattiin mahdollista painattaa kuvaa ja mitähän sellainen lysti mahtaisi maksaa....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu