Turun saaristosta

Hei!

Mökkiä on vaikeaa saada vuokralle 2-3:ksi yöksi, jos haluaa Turun saaristoon heinä-elokuussa. Ihan leirintäalueelle en haluais = yöpymismökkiin.
Onko kenelläkään kokemuksia Lomanauvo Oy:n mökeistä tai Saariston Lömsön mökeistä?
1424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mökki siellä rannalla.Mutta todennäköisesti ovat jo varattuja.Metsämökkejä saattaa löytyä vapaita.Ovat tosi vaatimattoman näköisiä ja pieniä.Mutta paikkana Lomanauvo on todella mukava ja rauhallinen. Sitä voin suositella.Muista saariston yöpymismahdollisuuksista minulla ei ole kokemuksia vaikka olemme paljon siellä liikkuneetkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaikea saada mökkiä viikonl... kirjoitti:

Hei!

Mökkiä on vaikeaa saada vuokralle 2-3:ksi yöksi, jos haluaa Turun saaristoon heinä-elokuussa. Ihan leirintäalueelle en haluais = yöpymismökkiin.
Onko kenelläkään kokemuksia Lomanauvo Oy:n mökeistä tai Saariston Lömsön mökeistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu