Tarjolla olisi Fuengirolasta solukämpästä huone vuokralle henäkuu -08 alkaen. Huoneistossa on 3mh olohuone sekä iso kattoterassi. Omistaja on Suomalainen myös Fuengirolassa asuva, joten asiat hoituvat helposti. Vuokra on 250€ / kk 1kk takuu. Lähellä juna-asemaa ja rantaa sekä kaikki palvelut lähellä. Laita yhteystiedot jos kiinnostaa.
Vuokralle tarjotaan
Fuengirolasta
142272
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
,keskustassa vai missä? Juna-asemia on useita Fuengirolassa, joten se ei vielä selitä sijaintia.
Joo kämppä on Los Bolichesissa "Bussikadulla" aivan Hostel Santa Feen vieressä. Jos kiinnostaa, niin laita yhteystietoja. Huoneen voi ottaa myös pitkäaikaiseksi, sillä itse olen vuokrannut asunnon kesäkuun alusta 11 kuukaudeksi.
yhteystietojani. Alkaa tulla nimittäin roskapostia.
hei pystyisikkö vuokraan 2 viikoks?:)
Toki pystyn myös 2 viikoksi.... yhteystietoja vaan, esim meili ossu olis hyvä
oman meili ossus. Kiinnostaa nimittäin kovastikkin tää kämppä.
asunnonvälittäjällä. Silloin löytyis ainakin yhteystiedot, mihin ottaa yhteyttä.
Hei! Asun tällä hetkellä Tarragonassa, mutta olen seuraavan kahden viikon aikana muuttamassa Fuengirolaan. Olen 18-vuotias tämän kevään abiturienttityttö. Näillä näkymin tarvitsisin huoneen syyskuun 23. päivään asti. Voit laittaa sähköpostia osoitteeseen [email protected] tai soittaa espanjanliittymääni 622888656, jos huone on vielä vapaana. Espanjannumerosta ei aina saa kiinni, sillä käytän sen tarjoamaa nettiä ja SIM-kortti on välillä läppärissä.
Huone ei ole millään välittäjällä tarjolla, sillä asun itse kyseisessä asunnossa ja toimin ravintolassa kokkina 6 päivää/ iltaa viikossa. Lähinnä käyn kotona suihkussa ja nukkumassa. Heinäkuuksi voin varmaksi luvata huoneen vuokralle, elokuun 5 pv. muuttaa ystäväni tänne ja hän ottaa kyseisen huoneen todennäköisimmin. Minulle voi soittaa numeroon 34 634 864 365 tai meilata [email protected] Tänään pe olen taas töissä klo 24 asti joten en vastaa puheluihin, mutta huomenna (ihme kyllä) olen vapaalla ja minut saa kiinni heti 12 jälkeen.
kivaa jos voisit,mutta olisiko kämppä vielä tyhjä kiinnostaistais tosi paljon ja pääsisin toteuttamaan matkani..olisin todella kiitollinen jos saisin tämän,koska olen todellapaljon kiinnostunut mennä espanjaa ja tämä olisi ainut mahdollisuuteni päästä..Kiitos etukäteen..:)
kitos kaikkile kiinnotuksesta.... Huone meni jo
Elikkä 15.07 vapautuu huone kun kämppis muuttaa muualle duunin perässä. Yhteystietoni muut tiedot löytyvät tuolta ylhäältä.
Hei !
Vielä tässä vaiheessa ajattelin kysyä onko vuokralletarjoemasi huone viela vapaana ensi helmi-maaliskuulla? eli helmi-maaliskuu 2009?
Olen silloin tulossa pariksi kuukaudeksi Aurinkorannoille, ja olisin kiinnostunut mahdollisesti sen vuokraamaan jos asiat sattuisivat natsaamaan.
Minulle voit vastata/ kirjoittaa suoraan s-postiinikin, mikä on:
matkamies61(at)suomi24.fi
(at) tarkoittaa siis merkkiä @ Osoite tuossa muodossa siksi että kaiken maailman roskaposteilijat eivät voi sitä suoraan kopioida.
Odottelen yhteydenottoasi, joko täällä palstalla tai suoraan postiini.
Terveisin! Pauli Suvanto
Jos vielä voimassa, laita tietoa [email protected] kiitos