Galluppia!
Miehet: miten teillä meni eka kerta? Kuinka nopeasti laukesitte? Jo ennen yhdyntää vai heti kun työnnyite sisään vai pääsittekö kunnolla hommiin ja sitten vasta?
Naiset: kuinka paljon sattui? Saitteko orgasmin jo ekalla kerralla?
Miehet: miten teillä meni eka kerta? Kuinka nopeasti laukesitte? Jo ennen yhdyntää vai heti kun työnnyite sisään vai pääsittekö kunnolla hommiin ja sitten vasta?
Naiset: kuinka paljon sattui? Saitteko orgasmin jo ekalla kerralla?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mies: Laukesin jo ennen kuin pääsin edes sisään. Mutta sitten odotettiin hetki kuhertelemalla ja sitten päästiinkin jo itse asiaan ja se oli aivan mahtavaa. Eka kerta oli kuitenkin kaikinpuolin mahtava..
Miksi laukesit niin nopeasti? Tilanne oli niin uusi ja kiihottava? Oliko esileikki pitkä?
ettei voinut jatkaa siitä pidemmälle, kun mies oli juuri vasta sisään päässyt... koitinhan mä purra hampaita yhteen ja miettiä, että pian ensikirpasun jälkeen pitäs helpottaa, mutta kivun vaan tuntuessa sietämättömästi oli pakko huutaa lopettamaan. Ja orkkua en toki saanut koska kipu oli niin valtaisa koko sen parin sekan ajan.
Meillä eka kerta molemmilla ja sujui oikein kivasta. Pari kertaa sisään työntyessä tyttö pyysi varomaan, sitten muutaman rauhallisen työnnön jälkeen uskalsi tahtia hieman kiristää. Kestosta ei tarkkaa muistikuvaa, muutakun että ei se ihan heti kuitenkaan loppunu. Molemmat tultiin ja kiva tunne jäi siitä kerrasta.
mies: ekalla kerralla heppi jostain jännityksestä tms kai sitten niin lerpahti kesken kaiken :) käsipelillä jatkettiin sitten.
Mulla sattui niin paljon että homma loppu lyhyeen. Toka kerta oli jo helpompi mut orkkuja aloin saada vasta jonkun ajan kuluttua.
En tarkasti muista kaun kesti. Mutta en kuitenkaan ihan heti tullut. Tyttöni oli kans neitsyt. Sen muistan että kipeetä se hänelle teki :( Paljon oli pussailua ja hyväilyä, ennen aktia :)
ei se ny sattunu mut ei se kyllä vielä hyvältä tuntunut. muutaman kerran päästä se alkoi tuntua hyvältä. Orgasmia ei silloin ekoilla kerroilla tullut.
Se oli meille kummallekin eka kerta, ja molemmat halusimme sitä. Painelin kullilla pillun huulien välistä rakoa, ja se oli kuin puskisi päätä seinään. Lopulta löytyi oikea paikka, mutta ei mennyt sisälle. Tyttö valitti ja pyysi pitämään tauon, mutta ei siinä tilanteessa sellainen tullut mieleenkään. Muistan ikuisesti, kun lopulta tunsin, miten kullin pää alkoi mennä läpi jostakin hyvin tiukasta, joka puristi sitä joka puolelta. Vähitellen se antoi periksi enemmän ja yht'äkkiä kulli luiskahti kokonaan sisälle ja tyttö kiljaisi. Enpä tainnut ehtiä työntää kuin kymmenkunta kertaa, kun rojahdin tytön päälle ja laukesin tytön sisälle. Silti molemmat olimme tyytyväisiä.