Eniten kiinostaa mitä ja paljon janne ahonen on vetänyt dopingia ja aineita. janne ahonen lopetti juuri kun sai kuulla että kyrö paljastaa hiihtoliiton järjestyneen dopingin samoin se hannu manninen.
Ei voinut ahonen puhtain jauhoin voittaa vaan hiihtoliitto apua hoitaa.
Matti Nykykänen on puhdas.
janne ahonen ja doping
7
1304
Vastaukset
- pepitar
Joo, olen samaa mieltä, Nykänen on puhdas, onhan se senverran paljon desinfioinut itseään, siis sisäisesti...Mutta mulle tulee näissä asioissa mieleen yksi yhdistetyn tosi menestynyt suomalainen, joka lopetti huipulla muutama vuosi sitten.Hän ilm. menestyi luontaisilla lahjoillaan??
- luonnonlahjat?
Samppa Lajunen?
- virallinen selvitys
luonnonlahjat? kirjoitti:
Samppa Lajunen?
http://fi.wikipedia.org/wiki/Samppa_Lajunen
http://www.samppalajunen.net/ - hmmm just joo
virallinen selvitys kirjoitti:
http://fi.wikipedia.org/wiki/Samppa_Lajunen
http://www.samppalajunen.net/http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1524136
- oikea urheilija!!!
Elä todellakaan sotke Janne Ahosta nuihin paskapuheisiin tai nykäsen mattiin!!!! Mieti vähän ääliö!!!
- myllyläkin uskovainen
Ihan hyvin on voinut vetää dopingia =) Nykänen on maailman mestari =)
- semmosta...
myllyläkin uskovainen kirjoitti:
Ihan hyvin on voinut vetää dopingia =) Nykänen on maailman mestari =)
No kun tuommoista epäilet, niin kerro minulle, että mihin doping aineilla voisi mäkihypyssä vaikuttaa. Mäkihyppy on laji, jossa ei ole mitään merkitystä käyttääkö vai ei. Yksi kärynnyt oli eräs venäläinen, joka kokeili, mutta ei pärjännyt ilman aineita eikä aineilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po2037154- 512733
- 1882241
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101603Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1391546Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke191217- 741180
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,381133Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241097Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty491003