Nyt

että olen pikkuhiljaa pääsemässä niskan päälle asiassa, joka on syönyt itsetuntoani jo pitkään. Haaveeni sinusta on ollut se voima, joka on saanut minut yrittämään tehdä asialle jotain. Jos samanlainen kehitys jatkuu, niin saat pitää nainen vielä varasi! ;)
121641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

tuollainen moottori. Melkoisen naisen olet löytänyt.

Äänestä

Taidan ottaa varaslähdön ja pinkoa pakoon minkä kintuista pääsen. ;) Mitähän sä oot mun päänmenoks keksiny?

Siis vitsi vaan toi pakoon meno. En mä niin tekis, jos olisit tosissaan mun kans. Jäänpä ootteleen mitä tuleman pitää, jännittää jo valmiiksi!

Äänestä
  • samanlainen tyyli, mutta ei oo multa. En ole noin itsekäs, että ottaisin tuon aloituksen omaan piikkiin.

    Äänestä

nämä tällaiset viestit. Oliko tämä häneltä vai ei?? Haaveet yrittää tulla ryöpsähtämällä takaisin. Ei saatana... :)

Äänestä

Olipas ihana viesti. Hmm... jään odottelemaan. Enkä pakene, jos lähestyt ;)

Äänestä
  • karkuun lähdet kuitenkin, teet niin kuin ennenkin, pois käännyt etkä paljon sano, et edes katsele. Taitaa olla joku toinen mielessä.

    Äänestä

  • liioittele.... kirjoitti:

    karkuun lähdet kuitenkin, teet niin kuin ennenkin, pois käännyt etkä paljon sano, et edes katsele. Taitaa olla joku toinen mielessä.

    on sopiva niin lupaan, etten lähde karkuun ja kestän kyllä seuraukset kuin nainen!Karkuun olen lähtenyt aiemmin ujouttani ja etten vaan mokais koko juttua.Mielessä olet vain sinä...aina

    Äänestä

löytänyt tuollaisen naisen. Ja tuo nainen on TODELLA onnekas, koska joku haluaa hänet noin kovasti! :)

Kerro hänelle sitten, kun tulee se hetki, jolloin se on menoa ;), miten kovasti haluat hänet, niin eihän sinua voi olla haluamatta omaksi kullaksi, kun sinä tuntemattomana muutamalla lauseella hellytit tämänkin sydäntä täällä!!! :)

Äänestä

olla mulle, sen näki tuolta ketjusta myöhemmin. En tiennyt, että sinulla on tuollaisia juttuja. Toivottavasti pääset niskan päälle. Kannustan :)

Äänestä

onnea! ;)

Äänestä

mieltä lämmittäviä viestejä kirjoitettu tänne. Saitte minut hymyilemään, kiitän kauniista sanoistanne :)

Äänestä

että joko juoksen vauhdilla karkuun tai sitten jään vain ihmettelmään enkä ymmärrä enää mistään mitään ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuntuu siltä, kirjoitti:

että olen pikkuhiljaa pääsemässä niskan päälle asiassa, joka on syönyt itsetuntoani jo pitkään. Haaveeni sinusta on ollut se voima, joka on saanut minut yrittämään tehdä asialle jotain. Jos samanlainen kehitys jatkuu, niin saat pitää nainen vielä varasi! ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu