Eli mitkä tytön pitäs sheivaa?
tietysti sääret, mutta pitääkö käsiä, reisiä? Entä miten vittu, jos niiku panee ni millane ois paras? ku en haluis ittelleni kumminkaa posliinii enkä mitää kaislikkoo, nii käyks silt välilt? kitti..
tietysti sääret, mutta pitääkö käsiä, reisiä? Entä miten vittu, jos niiku panee ni millane ois paras? ku en haluis ittelleni kumminkaa posliinii enkä mitää kaislikkoo, nii käyks silt välilt? kitti..
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sulla ei vielä vittua ole jos lapseton olet. Pillu tai pimpsa on parempi nimi. Vittu kuvastaa enemmän sellaista oikein käytettyä ja nussittua elintä. Huoran vittua.
Siisti se alapää sillein että ne nuoltavat paikat on karvattomia mutta jätä sellanen kiva 'kiitorata'. Tai trimmaa miten tykkäät.
Jaa, että karvoilla ajattelit sitten panna... Vai miksi ne on NOIN tärkeät? Miten käsi-/ reisikarvat liittyy asiaan? Useimmat antaa niiden olla, siis ihan niiq arkena ja juhlana. Useimmille niiden ajaminen olisi "turhaa," koska ne on niin huomaamattomia tai niit o vaan vähäse. Vai eikö sulla?
Koska et haluu itelles posliinii, nii et sitten tee sitä, vaikka kymmenen (pikku)poikaa täällä läähättäis posliinin perään. Koska se on oma asias. Karvoilla on sitäpaitsi tehtävänsä, ei niitä kiusaksi oo luotu.
Sun kannattais siistiä, eli "silt välilt" kuten itsekin toivoit. Sitten se on paras, koska ite tykkäät.
tai vähän
Itselläni ovat ensinnäkin hirmu tummat, ja jos en viikoittain aja, kasvavat selkeän pitkiksi. Kerran 12-13-vuotiaana kaverikin ihmetteli, kun en silloin vielä niitä ajanut, ja ne olivat pitkän kuin jollain kasvaisella miehellä
Siis jos joku haluaa antaa karvojen kasvaa niin siitä vaa.
Ja miehillä karvoja nyt saa olla.
Mutta ite en semmosia ittessäni kestä.
Sheivaan kädet, jalat, ja esim. yähuulen päältä, vaikka siinä on vain vaaleita karvoja.
Nh, alapäähän jätän siistin pienen kolmion.
Nypin myös kulmakarvoja HYYVIN AHKERASTI.