kysymys koskee niitä, joilla on kokemuksia tÄSTÄ...rweq
Kuinka kauan ED. Tuotetta pitää käyttÄÄ, ettÄ pysyviä tuloksia näkyy?
Kuinka kauan ED. Tuotetta pitää käyttÄÄ, ettÄ pysyviä tuloksia näkyy?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
2 kuukauttatta putkeen, nyt on kahen viikon tauko ja sit aion varmaanki käyttää sen pullon loppuun.. mulla ainaki ton 2 kk:n jälkee oli ihon väri selvästi tasottunu. käytätkö ite siis tällä hetkellä niitä? jos, niin kuinka kauan oot jo käyttäny..?
aloitin maanantaina sen kaytön. milloin ne arvet alkaa haalistummaa?
... tarkoitettu akneläiskien hoitoon, eikä sillä mitään vaikutusta tule olemaan. Ne haalistuvat jo huomattavasti kahden kuukauden kuluessa itsestään.
se vähän riippuu et miten nopeesti. kyl mulla ainaki jo alle kuukaudessa oli haalistunu nopeemmin kun yleensä.
enkä ole samaa mieltä kun toi yks joka väittää ettei niillä pysty mitenkää poistamaan arpia, mulla oli arpia yli vuoden takaa ja varmaan paljo pidemmältäki mut sen arbutinin jälkeen naama oli paljon parempi ja ihon punaisuus (roasta johtuva) väheni tosi paljon
Ettet vaan huijjaa itseäsi, emmelle? Mainostit kovin jotain muutakin tuotetta tuossa juuri http://keskustelu.suomi24.fi/terveys_show.fcgi?category=97&conference=4000000000000037&posting=22000000035960192
Ymärrän kyllä, että jotain niille jäljille haluis tehdä. Itsekin epätoivoissani pari kuukautta kelo-coteen rahaa tuhlasin, kunnes totesin ihotautilääkärien olevan oikeassa.
tossahan just mainostin nimenomaan tota arbutinia =)
anteeks nyt vaan mutta tiedän kyllä ite varsin hyvin kun oon niiden arpien kanssa vuosia taistellu ja yrittäny saada pois mut arbutin oli ainut josta huomas jopa jotain, kelo-cote oli taas ihan turha ymym..
ei sillä arbutinillakaan niitä arpia välttämät kokonaan pois saa mutta kyllä mulla ne haaleni, enkä huijaa itseäni :)
mikä kans vähän kirkasti ihon väriä ja muutenki poisti esim mustapäitä oli msm-tabletit, mutta kyllä mun kohdalla ainakin se arbutin on ollu paras.. yks kehui tällä myöskin avenen- cicalfate tuotetta et se on kans hyvä.. käytin sitä jonku aikaa mut arbuutin kyl silti paras :) en voi kuitenkaan vannoa et se kaikilla toimis yhtä hyvin
Vai jälkeen...
että sekä että.. se arbutin vois ainaki auttaa aika hyvin ihon kuivuuteenkin.. paitsi en sit tiiä kun jossain roan ohjees oli et samaa aikaa ei sais käyttää ihoa pehmentäviä aineita..? jos muista oikein.. mut en sit tiiä onks se arbutin sellanen