Ovatko kaikki muslimit

jotka haluaa tappaa suomalaiset ja muut länsimaalaiset.
2177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että heidän pitää tappaa meidät vääräuskoiset.

Heidän muinaiset esi-isät ovat laatineet ne karmeat tappokäskyt ja määränneet, että niitä eivät sitten muslimit muuttako. Kukaan muslimi ei uskalla modernisoida islamia, poistaa siitä monia järjettömyyksiä. Muslimit ovat uskonoppiensa vankeja, ikuisesti.

Äänestä
  • sitten tekeekin siitä tappamisesta hyväksyttävämpää. Ymmärtäkäämme nyt siis kaikki näitä uhreja ja menkäämme taputtamaan heitä olalle, että voivat helpommin siirtää meidän päämme.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasisteja? kirjoitti:

jotka haluaa tappaa suomalaiset ja muut länsimaalaiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu