Huoneistohotelli Mandali

Onko kellään kokemuksia Mandali huoneistohotellista?
51055
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olin siellä ystävättäreni kanssa toukokuussa kaks viikkoa, siisti edullinen hotelli. Todella tilavat huoneet, meillä mm kaksi isoa parveketta, toinen suoraan makuuhuoneesta ja toinen keittiöstä ulos.
Ystävällinen henkilökunta, ei luxus, mutta kaikki tarpeellinen löytyi. Edullinen, rantaan vain 100m kauppa ja ruokapaikat vieressä, bussilla pääsi helposti lähikyliin. Oltiin erittäin tyytyväisiä. Hinta/laatusuhde hyvä, hotellin ravintolan ruoka oli myös edullista ja hyvää ja läheltä löytyy myös muita ruokapaikkoja.
Suosittelen jos et kaipaa silkkilakanoita ja ylellisyyksiä.

Äänestä
  • Kiitoksia vastauksestasi! Mandaliin olemme menossa, kuvista päätellen ainakin tosi siistin oloinen hotelli.

    Äänestä

  • taa! kirjoitti:

    Kiitoksia vastauksestasi! Mandaliin olemme menossa, kuvista päätellen ainakin tosi siistin oloinen hotelli.

    menossa??

    Äänestä

  • zirppipöö kirjoitti:

    menossa??

    Menossa olemme 4.8 ja viikko viivytään :)

    Äänestä

  • mukana... kirjoitti:

    Menossa olemme 4.8 ja viikko viivytään :)

    on matka 14.7
    pitää kertoilla ku palataan mikä meininki

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mandali, Protaras kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia Mandali huoneistohotellista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu