Apua!!

Eli missä vika kun tyhjäkäynti aaltoilee? (välillä 700-1000)
1317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Imusarjan alla on venttiili joka säätelee tyhjäkäyntiä. Jos se on likainen tapahtuu kuvaamallasi tavalla. Putsaus yleensä auttaa. Valitettavasti yleensä joutuu poistamaan imusarjan, jotta pääset venttiiliin käsiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*944* kirjoitti:

Eli missä vika kun tyhjäkäynti aaltoilee? (välillä 700-1000)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu