Moikka.Olisimme lähdössä Turusta suoralla lennolla Gdanskiin,mutta kovinkaan halpaa hotellia ei ole löytynyt.75e/yö on ollut lähinnä halvin.Eikö siellä ole mahdollista yöpyä halvemmalla? Hotellin pitäisi myös olla keskustassa tai ainakin tosi lähellä.
Onko kellään sanoa suoraan hotellin nimeä jossa olisi edullinen yömajoitus?? Kiitos kovasti jo etukäteen jos saamme hyvän vinkin.=)
Halpa hotelli keskustassa?
5
1924
Vastaukset
- gdanskissa käynyt
Halpaa hotellia/apartamentosta et taida keskustasta löytää. Me majoituimme vanhassa kaupungissa täällä:
http://www.gdansk-online.eu/126,old_town_apartments-apartment.php Suosittelen lämpimästi. Paikka on keskeinen ja asunto rauhallinen.
Jos halvempaa haluat, saattaa hostellimajoitus olla vaihtoehtona. Täältä ainakin löytyy. http://www.hostels.com/en/pl.gd.html?source=hostelscomeuro - Sopotin Seppo
- woldemar
Tuo Villa Angela on myös ul beethovenan varrelle. Noin 1,5 km keskustaan. Busseja kulkee tiuhasti edestä.
Upeat puitteet. Ystävällinen palvelu ja etenkin hyvänrunsas aamiainen. Jakaantuu kahteen eri rakennukseen, joten se voi hämätä alkuun.
- Reppumatkaaja
Minihotelli Abak on edullinen ja siisti. Erinomainen aamiainen. Beethovena-kadulla n. 2 km keskustasta. Hyvät yhteydet bussilla. Suosittelen!
- PolaPola
Tuolta löytyy halpoja hotelleja:
http://www.hotellivertailut.com/City.aspx?languageCode=EN&fileName=Gdansk&pageIndex=0&sort=MinRate-asc&tabId=Details
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986428KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3605974Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602893Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072348Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1072018- 1251774
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191653Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811320- 731217
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331158