vanhemmat

miehet__

Olen tässä ihmetellyt erästä asiaa. Nuoret neidit usein valittavat kun kaikki itseään vanhemmat miehet kuolaavat perään ja vokottelevat baareissa.
Itse olen 23-vuotias nainen ja minua on tullut iskemään itsestäni vanhempi mies vain pari kertaa! (yes, ongelmia, ongelmia..) Ihmettelen vain miksi, olen hyväkroppainen, hyvännäköinen (luultavimmin) ja saan kyllä osakseni huomiota ikäisiltäni ja muutamia vuosia vanhemmilta. Miksi näin? Olenko jo liian vanha olemaan nuori ihqu neiti?? :)

Tähdennettäköön, että itse pidän vanhemmista miehistä, siksi tilanteeni on ärsyttävä. Miten siis lähteä sotajalalle vokottelemaan vanhempia siistejä miehiä? Baarisuosituksia voi myös antaa Turusta, kiitos.

2

659

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokeile Börssiä... tai sitten kokeilet vaan mua ;)

    • eräs mies.. vapaa.

      juu.. toisia kiinnostaa ilmeisesti vanhemmat miehet niin kuin tota erästä naapurin tyttöä meillä on ikä eroä 17v ja hän on haastanut trehveille ,en uskalla lähteä ikäeron takia . hän on luvannut raiskata minut ennen tämän vuoden loppua jos en lähde hänen kanssaan ulos . naisena hän on ihan hyvä .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      190
      2661
    2. Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi

      Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy
      Maailman menoa
      33
      2285
    3. Huulitäytteet ja tekotisssit

      Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä
      Suomussalmi
      207
      2259
    4. Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen

      "En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8
      Sinkut
      269
      1741
    5. Drone-epäily Uudellamaalla

      Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
      Maailman menoa
      143
      1371
    6. Sait mut mies heikoksi

      Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m
      Ikävä
      86
      1224
    7. Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.

      Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      102
      1178
    8. Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa

      MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har
      MTV3
      17
      1062
    9. Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?

      Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      1030
    10. Itsensä pidättely

      Pidätteletkö tunteitasi tai itseäsi hänen aikanaan ja jos niin miksi?
      Ikävä
      84
      957
    Aihe