vanhemmat

miehet__

Olen tässä ihmetellyt erästä asiaa. Nuoret neidit usein valittavat kun kaikki itseään vanhemmat miehet kuolaavat perään ja vokottelevat baareissa.
Itse olen 23-vuotias nainen ja minua on tullut iskemään itsestäni vanhempi mies vain pari kertaa! (yes, ongelmia, ongelmia..) Ihmettelen vain miksi, olen hyväkroppainen, hyvännäköinen (luultavimmin) ja saan kyllä osakseni huomiota ikäisiltäni ja muutamia vuosia vanhemmilta. Miksi näin? Olenko jo liian vanha olemaan nuori ihqu neiti?? :)

Tähdennettäköön, että itse pidän vanhemmista miehistä, siksi tilanteeni on ärsyttävä. Miten siis lähteä sotajalalle vokottelemaan vanhempia siistejä miehiä? Baarisuosituksia voi myös antaa Turusta, kiitos.

2

646

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokeile Börssiä... tai sitten kokeilet vaan mua ;)

    • eräs mies.. vapaa.

      juu.. toisia kiinnostaa ilmeisesti vanhemmat miehet niin kuin tota erästä naapurin tyttöä meillä on ikä eroä 17v ja hän on haastanut trehveille ,en uskalla lähteä ikäeron takia . hän on luvannut raiskata minut ennen tämän vuoden loppua jos en lähde hänen kanssaan ulos . naisena hän on ihan hyvä .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860

      Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli
      Maailman menoa
      34
      9188
    2. "Mä elän vieläkin"

      Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn
      Tampere
      27
      3666
    3. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      43
      2214
    4. Pate Mustajärvi on kuollut

      Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html
      Maailman menoa
      104
      2031
    5. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      17
      1870
    6. Miten ikinä kelpaisin sulle

      Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait
      Ikävä
      12
      1465
    7. Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää

      Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.
      Maailman menoa
      24
      1298
    8. Kuinka kauan vielä

      jaksetaan vastustaa toisiamme?
      Ikävä
      71
      1187
    9. Esko ja Martina viettävät joulua

      Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen
      Kotimaiset julkkisjuorut
      168
      866
    10. Missä palaa?

      K-Market sauhuaa missä päin Poria?
      Pori
      67
      815
    Aihe