vanhemmat

miehet__

Olen tässä ihmetellyt erästä asiaa. Nuoret neidit usein valittavat kun kaikki itseään vanhemmat miehet kuolaavat perään ja vokottelevat baareissa.
Itse olen 23-vuotias nainen ja minua on tullut iskemään itsestäni vanhempi mies vain pari kertaa! (yes, ongelmia, ongelmia..) Ihmettelen vain miksi, olen hyväkroppainen, hyvännäköinen (luultavimmin) ja saan kyllä osakseni huomiota ikäisiltäni ja muutamia vuosia vanhemmilta. Miksi näin? Olenko jo liian vanha olemaan nuori ihqu neiti?? :)

Tähdennettäköön, että itse pidän vanhemmista miehistä, siksi tilanteeni on ärsyttävä. Miten siis lähteä sotajalalle vokottelemaan vanhempia siistejä miehiä? Baarisuosituksia voi myös antaa Turusta, kiitos.

2

665

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokeile Börssiä... tai sitten kokeilet vaan mua ;)

    • eräs mies.. vapaa.

      juu.. toisia kiinnostaa ilmeisesti vanhemmat miehet niin kuin tota erästä naapurin tyttöä meillä on ikä eroä 17v ja hän on haastanut trehveille ,en uskalla lähteä ikäeron takia . hän on luvannut raiskata minut ennen tämän vuoden loppua jos en lähde hänen kanssaan ulos . naisena hän on ihan hyvä .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      138
      886
    2. Kuhan lie kuollu auto-onnettomuudessa kylillä?

      Joku nuorimies löytyny kuolleena kylän liepeillä ulos ajetusta autosta.Kenen poikahan lienee?
      Puolanka
      6
      862
    3. Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.

      Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      91
      774
    4. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      94
      721
    5. Mitä kuvittelet kaivattusi tekevän

      Arkena tai viikonloppuna? Mitä itse teet samaan aikaan?
      Ikävä
      59
      700
    6. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      55
      591
    7. Hyvää yötä

      Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!
      Ikävä
      26
      573
    8. Missähän pöytäkirja viipyy, taas?

      Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett
      Kemijärvi
      41
      484
    9. Martina sai ylinopeussakon

      Saiko sakkoa Porsche-merkkisellä autolla?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      481
    10. 42
      469
    Aihe