Sun rastat heilu kivasti,

kun juoksit mun ohi tänään:D
Tuli mieleen yksi kesäinen baari-ilta..ja hauskat jatkot;)
3345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mun kivesten karvoissa on rastat. Mä voin heilutella niitä sun käkättimees vittu häh.

Äänestä

Jos olet sama ihminen,niin oli kyllä kiva baari ilta ja jatkot...
Toivon,että vielä törmätään...

Äänestä

jos olet se sama,jonka kanssa olin jatkoilla niin oli todella kivat jatkot.. Toivon vielä törmääväni sinuun...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

kun juoksit mun ohi tänään:D
Tuli mieleen yksi kesäinen baari-ilta..ja hauskat jatkot;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu