vanhakoiviston tielklä nuori vaalea tyttä hypännyt kerrostalon katolta hello kebabbia vastapäätä..ei kuollut vaikka kjorkealta tullut alas..
Katolta hypännyt tyttö
Taitaa olla 12.6 katolta hy...
42419
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ja mistäköhän sinäkin tämän väärän tietos olet kaivanut ja minkä ihmeen takia sitä täällä levität?
Maistissakos kirjottelit vai miten toi teksti on noin vaikeeta?
Erisnimet, kuten katujen, teiden, kujien sekä yritysten nimet isoilla kirjaimilla.
Pilkkuja puuttuu tekstistä. Muitakin kirjoitusvirheitä löytyy.
Tekstin voi aina huolellisesti tarkistaa esikatselussa, ennen kuin sen lähettää.
Ymmärrän asian siinä tapauksessa, jos kirjoittaja ei ole suomalainen.
Vanhakoivistontiellä, Hello Kebabia vastapäätä kerrostalon katolta hypännyt nuori vaalea tyttö ei kuollut, vaikka putosikin korkealta.
Miten monta ihmistä tämä asia muuten yleisesti kiinnostaa, että jäikö tämä katolta hyppivä ihminen nyt sitten henkiin vai ei?
Elämässä ei ole muita mielenkiinnon kohteita, harrasteltavaa tai puuhasteltavaa, kuin toisille tapahtuvat onnettomuudet ja niiden kauhistelu ja kommentointi nettipalstalla. On säälittävää!
Kaupunkilegendanako tätä kerrotaan, koska lehdissä ei ole asiasta puhuttu mitään?
Johan tästä on aikaa mutta tuo aloittaja jaksaa jauhaa siitä vieläkin,taitaa olla se sama sairas paska joka saa sävärinsä toisten onnettomuuksista,tappeluista ja murhista vaahdoten niistä täällä.
Ihme hermoraunio 'ope'. Tyypillinen porilainen, joka vetää heti herneen pottunokkaansa. Kirjoita vitun ämmä itse joku MIELENKIINTOINEN juttu, kun olet niin olevinasi etevä tai hyppää ongelmajätepönttöön.