Onko Helsingissä miesstrippi baareja?

polttarit tulossa

Olisi kiva tietää onko helsingissä strippibaareja, joissa esiintyisi miehiä...

3

1213

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ap

      löysitkö paikkaa missä ois miesstrippari??Mulla sama ongelma, en meinaa löytää mistään!!!

    • Bileitä kaivaten

      Mää ja mun kaveri haluttais jotain illan viettoo ,, eikä mistään löydy mitään = /
      Ollaan 12-vuotiaita

      • iso tyttö

        Nuorisotalot järjestää discoi joskus, joten kannattaa kattoo kaupunkikohtaisesti niiden omilta sivuilta.

        Helsingissä ainaki nosturin keikoille pääsee alaikäisetki, muistan et ite kävin siellä joskus kaverin kaa, n. 14-vuotiaana.

        Must tuntuu, et jos lähette laivalle jonkun vanhemman kanssa, ni siel risteilyllä voisitte päästä discoon, varmasti johonki alaikäisten discoon ainaki.

        Jos ootte Oulusta tai sen läheltä, ni Tanssikoulu Sulavakin järjestää alakouluikäisten discoja. Reaktori järjestää myös discoja.

        Tossa nyt oli muutamia. Jos noista ei mikään toimi, ni voittehan aina järjestää kotibailut jonkun luona, pyytää vanhempia hankkimaan sinne hyviä ruokia ja juomia, lempimusaa, leffan ja pelejä.

        Tai sitten leffailta elokuvateatterissa karkin ja popparin mässytyksen merkeissäki on hyvä vaihtoehto.

        Täysi-ikäisenä on enemmän mahdollisuuksia bailaamiselle, mutta siinäkin on sitten omat rasitteensa. Eikä niistä sen enempää.:)

        Toivottavasti näistä on apua, ja saatte kivan illan järjestymään!;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan

      Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla
      Maailman menoa
      72
      3004
    2. Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana

      Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "
      Maailman menoa
      63
      2579
    3. SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero

      Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past
      Perussuomalaiset
      108
      2353
    4. Anita ei saanut Heikkiä pihalle

      Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.
      Kemijärvi
      87
      1446
    5. Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!

      Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,
      Kotimaiset julkkisjuorut
      34
      1276
    6. Drone-epäily Uudellamaalla

      Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
      Maailman menoa
      98
      973
    7. Emotionalisuuden puute.

      Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o
      Sinkut
      189
      972
    8. Sait mut mies heikoksi

      Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m
      Ikävä
      83
      903
    9. Sofia Belorf esittelee Dubain kotinsa

      Lääniä on kattohuoneistossa. https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000011999877.html
      Kotimaiset julkkisjuorut
      150
      848
    10. Huulitäytteet ja tekotisssit

      Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä
      Suomussalmi
      65
      774
    Aihe