Proteiinia virtsassa

Heippa, mulla rv 30 ja proteiinisa virtsassa 1.8mg/l tällä hetkellä. Muita oireita EI ole. Osaako joku sanoa mihin asti proteiinin annetaan nousta? Missä vaiheessa synnytys käynnistetään?
Kiitos vastauksestasi.
1250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vasta jos myös verenpaineet ovat koholla ja on todettu raskausmyrkytys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Du-prot kirjoitti:

Heippa, mulla rv 30 ja proteiinisa virtsassa 1.8mg/l tällä hetkellä. Muita oireita EI ole. Osaako joku sanoa mihin asti proteiinin annetaan nousta? Missä vaiheessa synnytys käynnistetään?
Kiitos vastauksestasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu