Selaimena on Opera ja aikaisemmin videoita on pystynyt katsomaan esim. youtubesta ihan hyvin. Minulla on Adobe Flash Player 9 käytössä. Noh videoita pystyy toistamaan ihan hyvin n. 10 min jonka jälkeen kun aukaisen uuden videon niin videosta ei kuulu enää ääntä eikä se myöskään etene vaikka koko video olisi jo lataunut. Sama ilmenee melkein jokaisella sivustolla jossa videoita pystyy katsomaan. Eli se saattaa pari sekuntia toistaa mutta ilman ääntä ja sitten pysähtyy vaikka koko video näyttää olevan latautunut.
Jos käynnistän selaimen uudelleen niin sitten se alkaa toimimaan. Mutta on ärsyttävää olla koko sulkemassa selainta ja käynnistämässä sitä uudelleen kun aikaisemmin ei ole sitä tarvinnut tehdä joten missä nyt on vika. Asensin flash playerin uudestaan. Ei auttanut. Asensin Operan uudelleen, mutta sekään ei auttanut. Eli missä on mahdollisesti vika?
Flash Player ei toimi kunnolla
............................
1
1009
Vastaukset
- xtrm
mulla sama ongelma, ootko keksiny ratkasua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.754236Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k112253Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2411437- 1551436
- 1201261
- 1131195
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721119Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik81086- 601004
- 35936