vesi käyttökelpoista!?

Onko se vesi jo juomakelpoista, kun ei missään kerrota mitään... perkele
3731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tiedoteta sitten kun saa alkaa hörppimään.

Äänestä
  • porvoon omilla sivuilla kehoitetaan yhä edelleen vieläkeittämään

    Äänestä

  • olga kirjoitti:

    porvoon omilla sivuilla kehoitetaan yhä edelleen vieläkeittämään

    Milloin Porvoon omat sivut ovat jostain jotain tienneet, häh?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


helveetti kirjoitti:

Onko se vesi jo juomakelpoista, kun ei missään kerrota mitään... perkele

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu