volvo xc 70 vm : 2001 altukivarsi

Näyttäs olevan alatukivarren oikeanpuoleinen keulimmainen kumipusla menossa rikki. Tietääkö kukaan voiko sen vaihtaa eriksen vai pitääko ostaa koko altukivarsi lavetti.
1283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

maksaa noin 50€ mutta samalla kannattaa tsekata myös takimmainen hela kun tukivarren kerran irti joutuu ottamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätietoinen2 kirjoitti:

Näyttäs olevan alatukivarren oikeanpuoleinen keulimmainen kumipusla menossa rikki. Tietääkö kukaan voiko sen vaihtaa eriksen vai pitääko ostaa koko altukivarsi lavetti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu