Kuvalinkki:
http://s9.photobucket.com/albums/a80/Egomonster/?action=view¤t=lasi.jpg
Kiitos etukäteen mahd. vastauksesta! :)
Tunnistaisiko joku kuvan lasimaljakon / kynttilänjalan?
Egomonster
2
895
Vastaukset
- on meijjän
maljakko. pari viikkoo on tuosa takan kulmalla ollu.
Komija maljakko. - S.a.i.n.t.
Maljakon/kynttilänjalan nimi on Carmen, ja sen suunnittelija on Tamara Aladin. Riihimäen lasi on valmistaja. Kauniin punainen tuo omasi. Netistä löytyneen lisää tietoa :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1382091
- 1211445
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3331223Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401180IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31151Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni641150- 1411129
- 491089
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470957Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet98955