kuka

Tämä ihana nainen inksan r-kioskilla tänään kassalla kahdelta???Enpä ole noin mukavaa palvelua saanut ja noin kaunista hymyä.olisin muuten ottanut ise selvää mutta oli niin paljon asiakkaita ettei voinut jäädä turisemaan.
2811
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että et uskaltanu ku et ollu kännissä.Mutta oli miten oli hän on varattu.

Äänestä
  • Silloin on hyvä emäntä,jos se kelpaa muillekkin..xD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mahtoi olla kirjoitti:

Tämä ihana nainen inksan r-kioskilla tänään kassalla kahdelta???Enpä ole noin mukavaa palvelua saanut ja noin kaunista hymyä.olisin muuten ottanut ise selvää mutta oli niin paljon asiakkaita ettei voinut jäädä turisemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu