Olenko ainoa jonka penis...

...on vino? Siis se on kasvanut vinoksi. Kovana se kuitenkin suoristuu aika hyvin, mutta lepotilassa se on selkeästi käyrä. Pitäisiköhän mun käydä lääkärillä ton takia tai jotain?
41184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siis mihin suuntaan vino? Alasko?

Äänestä

Peniksen vinous ja käyryys on täysin normaalia, lue vaikka asiaa käsitteleviä artikkeleita

Äänestä

No johan on.Yleensä se on juuri toisin päin,eli levossa normaali ja seisokissa käyrä.
Itselläni on kyseinen ongelma,kovana se taittuu puolestavälistä vasemmalle.Ongelmaan ei taida olla ratkaisua,paitsi turha leikkaus.

Äänestä
  • Mitä vittua, ala männä rakennus alalle jos on pilissä suorakuluma valmiina. Eipähän tarvii sitäkään kantaa mukana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nouone kirjoitti:

...on vino? Siis se on kasvanut vinoksi. Kovana se kuitenkin suoristuu aika hyvin, mutta lepotilassa se on selkeästi käyrä. Pitäisiköhän mun käydä lääkärillä ton takia tai jotain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu