Kaikki menee

ja meitsi vaan porskuttaa, se on ihme se! oonhan täys luuseri sun mielestä, mutta en välitä siitä. Olen luonut oman maailman, jossa ei ole väliä onko luuseri vai voittaja, kaikki ollaan samalla viivalla, varsinkin känässä ;)
1544
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oot keksinyt känän, varmaan myös tyrmäystipat...

no jos ei muuten... :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päin vittua kirjoitti:

ja meitsi vaan porskuttaa, se on ihme se! oonhan täys luuseri sun mielestä, mutta en välitä siitä. Olen luonut oman maailman, jossa ei ole väliä onko luuseri vai voittaja, kaikki ollaan samalla viivalla, varsinkin känässä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu