pennut 18-25v. menevät

sunny beachille

ettekö jo tajua sitä, se on niiden "ryyppäämismesta" sillä siisti, jötetään se heille!!! Örveltäköön ja tuhlatkoon rahansa siellä kaltaistensa muiden turistien kanssa!!!!

Fiksummat menee muualle kuin Sunny Beachille, so. Kultahietikko ja muut rauhallisemmat mestat.Tosi on!!!!!!!!!!!!!!Eli, pennut=sunnu beach,muut=fiksummat mestat!!!

3

900

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sunny Beachille

      Fiksummat menee muaalle kuin Bulgariaan. Ihan samanlaista örveltämistä ja ryyppäämistä se on Kultahietikolla. Siellä vaan ryyppää vanhat ukot!

    • ihmisestä kiinni

      niin siis kai se on ihan ihmisestä kiinni mitä lomallaan tekee!ei kaikki 18-25 vuotiaat lähde lomalle ryyppäämään! itse olen 24 enkä koskaan loma reissulla kännää!mielestäni ryyppäämisen voi halutessan hoitaa kotimaisemissakin ja useimmin ulkomailla on tullut vastaan suomalaisia keski-ikäsiä umpikännissä, loistavaa mainosta suomelle ja suomalaisille!

      • tintintii

        ma olen nyt sunny beachilla, ja vaikka noin puolet turisteita on nuorisoa, niin loput on sitten lapsiperheita ja vanhempia pariskuntia, eli kylla taalla on kaikenikaisia! Mutta yokerhojen suhteen on kaynyt samoin kuin suomessa: ne on suunnattu nuorisolle. Ennen kuulemma oli hyvia paikkoja vanhemmille muttei enaa. Mut ainakin Vagabond-ravintolasa on su ja to karaokeilta jossa keski-ikaiset suomalaiset voi kayda!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      127
      5735
    2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      396
      2539
    3. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      134
      2467
    4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      5
      2053
    5. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      12
      1283
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      58
      1045
    7. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      8
      1032
    8. Mikä musta tekee

      Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
      Ikävä
      51
      902
    9. Millainen on

      Ihanne kumppani
      Ikävä
      76
      815
    10. Temusta tilaamiseen tulee muutos

      Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/
      Maailman menoa
      101
      805
    Aihe