pennut 18-25v. menevät

sunny beachille

ettekö jo tajua sitä, se on niiden "ryyppäämismesta" sillä siisti, jötetään se heille!!! Örveltäköön ja tuhlatkoon rahansa siellä kaltaistensa muiden turistien kanssa!!!!

Fiksummat menee muualle kuin Sunny Beachille, so. Kultahietikko ja muut rauhallisemmat mestat.Tosi on!!!!!!!!!!!!!!Eli, pennut=sunnu beach,muut=fiksummat mestat!!!

3

908

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sunny Beachille

      Fiksummat menee muaalle kuin Bulgariaan. Ihan samanlaista örveltämistä ja ryyppäämistä se on Kultahietikolla. Siellä vaan ryyppää vanhat ukot!

    • ihmisestä kiinni

      niin siis kai se on ihan ihmisestä kiinni mitä lomallaan tekee!ei kaikki 18-25 vuotiaat lähde lomalle ryyppäämään! itse olen 24 enkä koskaan loma reissulla kännää!mielestäni ryyppäämisen voi halutessan hoitaa kotimaisemissakin ja useimmin ulkomailla on tullut vastaan suomalaisia keski-ikäsiä umpikännissä, loistavaa mainosta suomelle ja suomalaisille!

      • tintintii

        ma olen nyt sunny beachilla, ja vaikka noin puolet turisteita on nuorisoa, niin loput on sitten lapsiperheita ja vanhempia pariskuntia, eli kylla taalla on kaikenikaisia! Mutta yokerhojen suhteen on kaynyt samoin kuin suomessa: ne on suunnattu nuorisolle. Ennen kuulemma oli hyvia paikkoja vanhemmille muttei enaa. Mut ainakin Vagabond-ravintolasa on su ja to karaokeilta jossa keski-ikaiset suomalaiset voi kayda!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      73
      883
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      738
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      36
      613
    4. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      47
      613
    5. 39
      608
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      30
      601
    7. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      40
      595
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      557
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      550
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      36
      493
    Aihe