Kuopion laivaristeilyt?

Mikä niistä olis kivoin?
2504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiköhän ne kaikki ole ihan kivoja.
Valitse SINUN tarkoitukseesi niistä sopivin.
En kaikista niistä tiedä, mutta olin erään leirin aikaan yhdellä pienellä 1h risteilyllä ja siellä ei ollut muuta ohjelmaa, kuin leiriemäntien järjestämiä leikkimielisiä kisailuja.
Tietääkseni Kuopion satamasta pääsee mm.viinitilalle risteillen ja onhan niissä matkalla (joissakinristeilyistä) mahdollista syödä kuin ravintolassa.
Ja käsittääkseni risteilyillä on mahdollista nauttia maisemien lisäksi tuopillinen jos toinenkin olutta/ siideriä.=)

Oikein hyviä risteilyjä sinulle!
(ellet ole jo käynyt)

Äänestä

Tietty se, joka lähtee Helsingistä itään olevasta K-alkuisesta matkustajaliikennesatamasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Malviina'¨' kirjoitti:

Mikä niistä olis kivoin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu