Jäämies tönäisi valokuvaajan

Siinä teille "ice man." Hittoon tuo lempinimi ja kuumakalle tilalle!!!
8757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ajamaan 300km/h vesisateessa ja sitten siihen tulee joku idiootti räpsyttämään kameraa neesun eteen. On kuule vähemmästäkin ihmiset menettäneet hermonsa.

Äänestä

Valokuvaajan ammattitaitoon kuuluu tilanneharkinta. Mikäli menee linsseineen häiritsemään kohteen keskittymistä tai rauhoittumista sietääkin tulla tuupatuksi. Kuvaajilla on pitkät putket joilla otetaan arkaluontoiset kuvat mutta kaikki eivät asiaa muista. Kimilläkinon oikeutensa.

Äänestä

Hyvä Kimi, maailman coolein jätkä! Saatanan valokuvaajareportteri sai mitä ansaitsi, tai ei ihan tarpeeksi. Nenä verille ja vitusti turpaan, sen se paska olisi ansainnut.

Kas kun ei Ferrarin tiimissä ole "henkivartijaa" joka antaisi kuskeille työrauhan ja siivoaisi vittuun häiriköt.

Äänestä
  • Olet niin naurettavan säälittävä törkeine puheinesi ja kiroilusi on niin lapsellista, heheheheee.... Onkohan sinua vielä vieroitettu äidin tissistä??? Luuseri olet, heheheh!!

    Äänestä

  • idiootti!!! kirjoitti:

    Olet niin naurettavan säälittävä törkeine puheinesi ja kiroilusi on niin lapsellista, heheheheee.... Onkohan sinua vielä vieroitettu äidin tissistä??? Luuseri olet, heheheh!!

    itselleen?

    Äänestä

Räikkönen on vain yksinkertainen tuurimestari, joka turhautuneena kiukuttelee ja tönii työtään tekeviä valokuvaajia, kun ei milloinkaan pystynyt korvaamaan Michael Schumacherin kaltaista superlahjakkuutta.

Räikkönen on tyypillinen suomalainen kusipää-ääliö ja surkea nahjus niin ihmisenä kuin f1-kuljettajanakin. Häkkinen sentään oli mies paikallaan, toisin kuin tuo inisevä selkärangaton räikkänilviäinen.

Äänestä

Onhan tuo nähty youtubessakin että valokuvaaja tunki päälle liian lähelle. Kimi vain tuuppasi valokuvaajaa kauemmaksi kuten kuka tahansa olisi tehnyt. Jos kuvaaja siinä sotkeentui omin jalkoihinsa niin oma vikansa.

Sitten vielä ranskalaisvalokuvaajapelle kehtaa sanoa että hänelle ei 40 vuoteen ole sattunut moista - onko hän siis jo 40 vuotta saanut olla kusipää. Hyvä että sille tuli loppu nyt.

Äänestä
  • tempperamenttinen persoona,eikä ice man!!.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


maahan ennen starttia. kirjoitti:

Siinä teille "ice man." Hittoon tuo lempinimi ja kuumakalle tilalle!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu