Opel Astran korjaus

Moro.. Olisko jollain tietoa mitä tulee maksamaan opel astran vm.2003, katkenneen takajousen välyksellisen raidetangon pään korjaus?
2394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että ainakin valtuutetussa opel korjaamossa tietävät hinnan.

Äänestä
  • 160-200 yht.osat ja työ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pojukoira kirjoitti:

Moro.. Olisko jollain tietoa mitä tulee maksamaan opel astran vm.2003, katkenneen takajousen välyksellisen raidetangon pään korjaus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu