Hierojaa

Tietäisköhän kukaan Kuopiosta hierojaa, joka tekisi kotikäyntejä?
3344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minuakin kiinnostaisi tietää. Saa suositella muitakin hyviä hierojia!

Äänestä

naispuolinen ihminen niin laita yhteystietoja,voin tulla tekemään kokovartalo hieronnan halvalla ;)

Äänestä
  • Itse otan vastaan vain naispuolisia asiakkaita, joiden ikä on 16-40 vuotta. Sitä vanhemmat, turha yrittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hartiat kipeenä kirjoitti:

Tietäisköhän kukaan Kuopiosta hierojaa, joka tekisi kotikäyntejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu