Vai onko kaikki vaan minun omassa päässäni?Miten voin saada selville olenko sairaalloisen mustasukkainen, vai onko epäilyksille aihetta?
Kaverini sanoo että on uskollinen, mutta järkeni ei ole samaa mieltä. Kummallisia yhteensattumuksia, oltiin kaveriporukassa toisella puolella suomea juhannusta viettämässä ja paikalle tuli nainen jonka silmät paloivat koko ajan omaan mieheeni ja SAMOIN MIEHENI. He olivat kuin kuumeessa, oli saatava vaihtaa katseita ja hymyjä ja pikku kommentteja ja jostain syystä osuttiin aina samoille paikoille. Samalla seksi viileni (omasta mielestäni, vai kuvittelua) jonkin verran vaikka yleensä on kiihkeää. Mulla oli kumma tunne että ovat tuttuja! Vasta nyt selvisi että asuvat melkein naapureina täällä kotona.
Yritän todistella itselleni ettei paniikkiin ole aihetta mutta kun tuntuu että on! Ennen juhannusta jopa peruttiin aikaisempia alustavia suunnitelmia loman varalle. Otin selvää: nainenkin on juuri nyt lomalla. Auttakaa: olenko luulosairas vai pitäisikö sittenkin uskoa mitä näkee?
Pitäisikö vain
5
1179
Vastaukset
- kokeneena
sanon sulle, luulen et olet vielä nuori ja nätti :)
Älä tuhlaa elämäsi kiihkeimpiä ja antoisimpia vuosia hamesankariin.
Luota aina siihen mitä vaistoat ja etenkin näet.
Olet melko varmasti oikeassa, heillä on "vispilänkauppaa" keskenään. Jos nyt olet viisa, huom. kaukaa viisas, et tämän miehen kanssa tee mitään vakavia päätöksiä elämäsi suhteen.
Nauti nuoruudestasi vapaana, jos vain mahdollista. Vielä löytyy se kultainen kimpale miehen muodossa, joka on omistautunut vain sulle :)
Tsemppiä.
terv. virheen tehnyt 15 vuotta sitten- .............
Muuta en osaa sanoa: kiitos!
- uskoit itseäsi
Toi kuulosti niiiiin tutulta. Samperi ja viis vuotta menetin tuollaiselle hamesankarille. Usko ittees ja eti parempi mies, joka ei katsele tuollai muita, se kun ei jää pelkkään katseluun. Nousi oikein karvat pystyyn, kun luin tuon sun juttus, muistin miltä tuntui katsella tollasta vierestä. Alkoi taas v*****aa ku olin niiin tyhmä.
- enemmän kokemastasi
Minä olen väsynyt tähän kaikkeen, itseluottamus mennyt. Mies kieltää kaiken, ei ole mitään flirttiä ollut, näkevätkö silmäni todella väärin jos NÄEN viipyviä katseita ja muuta. Muulloinkin kuin siinä tapauksessa josta kerroin. Oletko sitä mieltä että mieheni voisi mennä pidemmälle, saitko omasi kiinni jostain konkreettisesta.
- Malluk
Outoa todella etten minäkään uskonut omia silmiäni, uskoin olevani luulosairas. Mutta parempaahan mies koko ajan etsi - ja löysi vaikken edes osoittanut mustasukkaisuutta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648