linea

no niin, tuo linea vaikuttaa mun tulevalt autolta, oon pari kertaa käynyt kokeilemassa sitä.
mites linea-ihmiset täällä, millainen on ollut ym. kaikki mahdollinen kertokaa. jos vaihtaisin ton punton lineaan.
61000
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Linean myynti aika olematonta. Mielestäni kuitenkin hyvän näköinen auto ja edullinen muihin vastaaviin. Muista ominaisuuksista en tiedä mutta ei saanut kovin hyviä kehuja Tekarin testissä.

Äänestä
  • Tekniikan Maailman koeajossa sai hyvinkin myönteiset arviot. Kiiteltiin tiloja ja ajo-ominaisuuksia ja ominaisuuksien suhdetta hintaan.

    Äänestä

  • www.ake.fi:
    FIAT    SCUDO    3
    FIAT    ALBEA    6
    FIAT    PANDA    6
    FIAT    CROMA    12
    FIAT    FIORINO 25
    FIAT    500    50
    FIAT    LINEA    81
    FIAT    BRAVO    102
    FIAT    PUNTO    201
    FIAT    yhteensä 487

    Äänestä

Nätti auto pikkurahalla (1.4 bensa; 14900). Nelosen sivuilla näet Start-ohjelman koeajon ao. vekottimesta.

Äänestä

Itse olen lähinnä ihmetellyt että eikö tuo 1.4 kone ole vähän turhan pieni noinkin isoon koriin?

Äänestä
  • Huonolle kuljettajalle ei mikään riitä - ei edes 5.7 V8

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ko.. kirjoitti:

no niin, tuo linea vaikuttaa mun tulevalt autolta, oon pari kertaa käynyt kokeilemassa sitä.
mites linea-ihmiset täällä, millainen on ollut ym. kaikki mahdollinen kertokaa. jos vaihtaisin ton punton lineaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu