Silmänruokaa

Bi-mies(36v)

Kyllä on ihanaa katsella liikenteessä ym. noita nuoria söpöjä ja nättejä kundeja. Upeaa katsottavaa, kun nuoret ajelee sporttisesti uusilla/uudehkoilla hienoilla autoillaan ja vielä ovat satsanneet auton ehostamiseenkin paljon rahaa.
Itse kuskitkin ovat miltei poikkeuksetta hyvä vartaloisia, nättejä, itsestään huolta pitäviä herkkupaloja. Varmasti nauttivat saamastaan huomiosta ja saavat sitä paljon.

Useimmiten nuo tosi namut jäbät näkyy ajelevan Audeilla, Volkswageneilla ja muilla paremman luokan menopeleillä.

Tänään kuolasin mm. yhdellä huoltoasemalla sellaista lippispäistä söpöliiniä, hänellä vaalea vaatetus mm. capri-housut ja todella upea vartalo(oikein mielessäni pystyin näkemään, että varmaan vaatteiden alla on upea karvaton kroppa). Hän ajeli uudella Lexuksella.

Itsekin pidän huolta itsestäni ja autonani palvelee aluvantein ja alustasarjalla tyylitelty BMW 118i. Ei vaan taida nuo nuoret kollit enää näin vanhoja ukkoja katsella, taitavat tykätä enempi nuorista samanlaisista poitsuista.

Onneksi sentää saa silmänruokaa ja sitä riittääkin nykyään todella paljon. Nättejä, rohkeita ja miehekkäitä kundeja joka puolella. IHANAA!

10

713

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihanaa'

      Olisihan se kiva jos ois rahaa joku uus autokin hommata. Mutta ei semmosia hommailla tavan työllä, vähintäänkin kymmeniä vuosia pitää raataa ja sen jälkeenkin kaikki menisi yhteen autoon. Lähinnä tulee masennus ja katkeria tunteita jos näkee näitä rikkaita nuoria uusilla autoilla jne. On se hienoo, kun edes muilla menee hyvin

    • onnellinen!

      Luettuani tekstisi, tulin vieläkin onnellisemmaksi.
      Ajelen vain Nissan Almeralla, en ole mikään nätti poitsu, vaan tavallinen miehekäs nuori mies.
      Todella helpottavaa ajatella, ettei tuollaiset sairaat homppelipojut katsele tällaisten tavisten perään.
      Toivottavasti naiset katselee...

    • Nurzultaan

      Nämä on näitä vasta sänkeä kasvattavien juttuja. Tositärinät saa kun Tojo-, Skoda- tai Harrikkamies, siis MIES, saapuu paikalle! Siinä on syytä vetää caprihousut pikkuhousunsuojaksi ettei valu rähmät katukiveykselle.....!

    • se johtuukin

      "nykyään todella paljon. Nättejä, rohkeita ja miehekkäitä kundeja joka puolella."

      Nykyään jätkät on akkamaisempia, kuin naiset itse. Miksi ihmeessä?
      YÄK HINTTAREITA! SAIRASTA!

    • kateutta

      Vaikka suomalaiset ovatkin tunnettuja kateudestaan, niin sulla se menee jo sen verran vakavaksi, että kannattaisi hakeutua hoitoon.

      • ihan niin

        Kyllä minäkin kadehdin aivan valtavasti hinttarimaisia "söpispoikia". Kunhan vaan homot luulette olevanne kadehdittuja, vaikka oikeasti olette syrjittyjä syystäkin.


    • sulla!

      Ei normaalit miehet katsele miesten perään ja vieläpä kuvittele tuollaisia juttuja. Naisia miesten kuuluu katsella!

      • SIKA!!!

        Tuollainen asennevamma on vanhanaikaista. Etkö tollo tiedä, että bi- ja homosexuaalisuus on ihan normaalia ja hyväksyttyä?
        Yleensä tuollaiset homofobiset miehet on itse vähintään bi-sexuaaleja, mutta eivät uskalla myöntää sitä.
        Bi-sexuaalisuus on täysin normaalia ja upea kyky nauttia mm. sexistä monipuolisesti.


    • on jossain

      muualla. ei täällä.

      • hah hah haa

        Joku homppelipoika närkästyi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      30
      2861
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2671
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      29
      2377
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      49
      1904
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1503
    6. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1473
    7. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      29
      1199
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      102
      1193
    9. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1183
    10. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      71
      1015
    Aihe