Alepuvut

Naimisiin:)

Hei

Ensimmäistä kertaa(ja toivottavasti viimeistä:)) olen menossa naimisiin ensi kesänä ja tulikin mieleen, että lieneekö hääpuvuissa mitään ale-kautta? Esimerkiksi syksyisin?
Kiitos jos joku voisi tässä auttaa...itselleni koko hääjärjestelytouhu on vielä niin kovin vierasta:)

Terv. Morsian 2009

1

615

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      Lappeenrannan Lavemissa ainakin ale. Itse löysin unelmien puvun 199€. Valikoima oli todella hyvä, monta rekillistä kauniita pukuja. Onnea etsintään!

      T:morsian syksy 2009

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      149
      1388
    2. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      812
    3. Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat

      https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe
      Savonlinna
      41
      761
    4. Kuinka vanha kaivattusi on?

      Gallup teille kaikille
      Ikävä
      49
      688
    5. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      81
      635
    6. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      55
      608
    7. Ihana juhannusperinne

      Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa
      Lieksa
      32
      600
    8. Jos vielä toivot...mies...

      Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi
      Ikävä
      51
      591
    9. Ei näytä hyvältä

      Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj
      Ähtäri
      39
      586
    10. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      32
      550
    Aihe