Hei
Ensimmäistä kertaa(ja toivottavasti viimeistä:)) olen menossa naimisiin ensi kesänä ja tulikin mieleen, että lieneekö hääpuvuissa mitään ale-kautta? Esimerkiksi syksyisin?
Kiitos jos joku voisi tässä auttaa...itselleni koko hääjärjestelytouhu on vielä niin kovin vierasta:)
Terv. Morsian 2009
Alepuvut
Naimisiin:)
1
615
Vastaukset 1
- ...
Lappeenrannan Lavemissa ainakin ale. Itse löysin unelmien puvun 199€. Valikoima oli todella hyvä, monta rekillistä kauniita pukuja. Onnea etsintään!
T:morsian syksy 2009
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 102913
- 98866
Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki52661Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen34615Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.5531- 46525
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää42475- 54468
Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle17456- 45447