Hei
Ensimmäistä kertaa(ja toivottavasti viimeistä:)) olen menossa naimisiin ensi kesänä ja tulikin mieleen, että lieneekö hääpuvuissa mitään ale-kautta? Esimerkiksi syksyisin?
Kiitos jos joku voisi tässä auttaa...itselleni koko hääjärjestelytouhu on vielä niin kovin vierasta:)
Terv. Morsian 2009
Alepuvut
Naimisiin:)
1
615
Vastaukset
- ...
Lappeenrannan Lavemissa ainakin ale. Itse löysin unelmien puvun 199€. Valikoima oli todella hyvä, monta rekillistä kauniita pukuja. Onnea etsintään!
T:morsian syksy 2009
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851549
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2001411Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431129Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43833- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617