tota roikkumista kun tiedetään, ettet rakasta!
Minkä takia sä roikut mussa!
10
1605
Vastaukset
- luulet vaan
Sinä elät mutu juttuja , mistä voit tietää
totuuden minun tunteistani??????- sääkin tiijät
-----------------------
- enää ,
joskus taisin ihan vahingossa roikkua, rakastan rakastan sinua/häntä joka hetki enemmän.
- sussa..
lahkeessako? Vai takissa? Rakastanpas, miksi epäilet. Kuka oot?
- sivusta..
ehkä päivän paras viesti tällä palstalla :D
- '''''''''''''''''''''''
se henkilö josta äitini mua varoitti...
- äiti sinua
''''''''''''''''''''''' kirjoitti:
se henkilö josta äitini mua varoitti...
itsestäsi. Minä olen se, jonka vieressä äiti unohtuu sulta edes hetkeksi.
- susta..
sivusta.. kirjoitti:
ehkä päivän paras viesti tällä palstalla :D
tuntuu siltä, kiva kuulla :b
- hahhah....
äiti sinua kirjoitti:
itsestäsi. Minä olen se, jonka vieressä äiti unohtuu sulta edes hetkeksi.
juu vai olet se henkilö :D
- että olet joku,
joka kirjoitti ettet ole vain kiinnostunut mun tarinasta, PELKÄÄN, toivot muuta, mutta en tiedä, mitä tahdot, ehkä en itse sellaista, kun en tunne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751968Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361694Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81318Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241145Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561142Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 59925
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57909