Nainen puun takaa

Mitähän voisi tehdä, kun alvariinsa olisi kauhea paine koskea toista ja samalla on häneen vihastunut ja pettynyt? Jos sattuu niin, että naisasioissa täyttä noviisia lähestyy henkilö, jolta sitä viimeksi olisi odotellut. Saaden tietenkin kaikki asiat sotkuun.
1667
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tehty selvitettäviksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


shokeerattu kirjoitti:

Mitähän voisi tehdä, kun alvariinsa olisi kauhea paine koskea toista ja samalla on häneen vihastunut ja pettynyt? Jos sattuu niin, että naisasioissa täyttä noviisia lähestyy henkilö, jolta sitä viimeksi olisi odotellut. Saaden tietenkin kaikki asiat sotkuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu