M BMW:t

Ostaja,

Moro. Aattelin ostaa M5 tai M6. Kumpi kannattas ottaa?

6

627

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -----------------------

      eikö oo autoo ajella liikkeeseen katsomaan?

    • Teräspappa

      Osta mieluummin vaikka Jopo, niin kuntosikin kasvaa, eikä perse pääse leviämään, sitäpaitsi tuollaiset turhat bensasyöpöt ilmastonsaastuttajat eivät tod. ole enää muodissa, ok?.

    • kuule molemmat ja

      pane päällekkäin, saat M-seiskan.

    • ostaisin jos

      olis vaan mahdollista "mikä ei koskaan ole" Niin m5... Onhan se nyt sairaan hieno vehje.. m6 ei minun silmaan iske

    • Lelukas-kaupasta

      saat molemmat samalla kertaa.

    • Äm3

      Osta M3 E30. Se voitti evo-lehden M3 vertailun. Ylivoimaisesti hauskin ajaa, kun ei ole kaikenmaailamn elektroniikkaa paapomassa. Muutenhan sitä voisi ostaa vaikkapa jonkun Audin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      57
      2960
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2741
    3. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      33
      2549
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      38
      2451
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      50
      1938
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1569
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1483
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      106
      1287
    9. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1213
    10. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      73
      1070
    Aihe