..vai jatkaako polttoainelisän nimittämistä veroksi ja siten asiakkailleen nauramista:
http://www.hs.fi/talous/artikkeli/EU teki lopun harhaanjohtavista lentolipun hinnoista/1135237768925 ?
Veikkaan, että jatkaa.. ja tyhmät luulee maksavansa veroja vaikka maksavatkin antiikki-MD:n mahtavaa polttoainetaloutta ja muuta matkan hintaan kuuluvaa kuten tarjoilu.
Ai niin, eihän bluella kuulukaan lipun hintaan polttoaine eikä kahvikuppikaan.
Korjaako Blue1 hinnoitteluaan..
Kuningas Simo
2
541
Vastaukset
- ! S-man !
Onpa siellä Finnairinkin YR (vai mikä lyhenne olikaan) "veroissa" polttoainelisä ja turvatarkastuslisä.
Kusetustahan tuo on, selvä asia on se. - jouluksi tulloo
vielä pululla antiikki-md sarjaa vaan md-90:siä mutta md-87 sarja korvaa kohta nuo "uudehkot" piakkoin ja rupeehan taas löpövä palamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1802653Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1051111- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20780Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait233779Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka277754Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698