Onko

otettu talteen sormenjäläkiä?
Minulta ei,
mutta siitä olenki ylen tyytyväinen.
3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vähä-Tuiskeelta kuulema.
Ite kertoo tuolla alempana kaikki tai ei mittää.

Äänestä
  • sinne pallilan aittaan tallennettu?

    Äänestä

  • hältä on kirjoitti:

    sinne pallilan aittaan tallennettu?

    on ihan eri asia.
    Palliloitten jälet seleviää vain DNA-tutkimuksissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinulta ikkää kirjoitti:

otettu talteen sormenjäläkiä?
Minulta ei,
mutta siitä olenki ylen tyytyväinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu