palomuurissa ?
Mikä on uusin versio
8
460
Vastaukset
- M-Kar
Varmaankin 7.0.473.000
- vanha versio
Zone Alarmista 6.5.737.000 ja hyvin toimii enkä päivittel tätä. Tää on kevein versio ja toimii hyvin paitsi tän viimeisen MS päivityksen jälkeen oli harmeja, mut poistin pävivityksen ja kaikki ok.
- ----+
vanha versio kirjoitti:
Zone Alarmista 6.5.737.000 ja hyvin toimii enkä päivittel tätä. Tää on kevein versio ja toimii hyvin paitsi tän viimeisen MS päivityksen jälkeen oli harmeja, mut poistin pävivityksen ja kaikki ok.
Tuo vanha versio on keveä ja nopea.
Päivitystä ei olisi tarvinnut poistaa, vaan Zonen asetuksista löysätä sen tiukkuutta mediumiin. - 3.7.098 zone
vanha versio kirjoitti:
Zone Alarmista 6.5.737.000 ja hyvin toimii enkä päivittel tätä. Tää on kevein versio ja toimii hyvin paitsi tän viimeisen MS päivityksen jälkeen oli harmeja, mut poistin pävivityksen ja kaikki ok.
Minulla vielä vanhempi ja toimii hyvin, ei tarvinnut edes päivitystä poistaa eikä laskea turvatasoa.
Palomuureja on turha päivitellä jos tarvitsee vain muurin. - ----
3.7.098 zone kirjoitti:
Minulla vielä vanhempi ja toimii hyvin, ei tarvinnut edes päivitystä poistaa eikä laskea turvatasoa.
Palomuureja on turha päivitellä jos tarvitsee vain muurin.Palomuureissa ei varsinaisia päivityksiä olekaan, vaan aina on kyse uudesta ohjelmaversiosta.
Uusimmat Zonet on tolkuttoman isoja ja hitaita Vista-sopivia. - tänään julkaistu
Tänään oli ZA:n sivuilla ladattavissa 7.0.483.
Sen kanssa toimii myös viimeisin windows päivityskin. - Freightliner
tänään julkaistu kirjoitti:
Tänään oli ZA:n sivuilla ladattavissa 7.0.483.
Sen kanssa toimii myös viimeisin windows päivityskin.Tämä nyt on pöljintä mitä on kuullut ,olla päivittämättä palomuuria,eikö se ole sitten sama käyttää sitä käyttiksen omaa jos sitä vanhaa rieskaa ei halua päivittää.
- palomuuri päivittämätön
Freightliner kirjoitti:
Tämä nyt on pöljintä mitä on kuullut ,olla päivittämättä palomuuria,eikö se ole sitten sama käyttää sitä käyttiksen omaa jos sitä vanhaa rieskaa ei halua päivittää.
>Tämä nyt on pöljintä mitä on kuullut ,olla päivittämättä palomuuria,eikö se ole sitten sama käyttää sitä käyttiksen omaa jos sitä vanhaa rieskaa ei halua päivittää.<
Yksinkertaisesti; se ei ole sama.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751957Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361685Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81312Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241139Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561136Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151015- 59918
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57903