power filter ...... pipecross ......PV

Joo mul on power ja 16mm lortto kaasutin ja luhao putki kannattaako laitta ollenkaan mitään power filtterii tai pipecrossii??? Vai saako se liian paljon ilmaa??? Jos kannattaa laittaa niin kumpi
2539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyl siihen kannattaa laittaa pieni powerfiltteri ku pipercross on liian iso ja isoolla se saa liikaa ilmaa

Äänestä
  • ilmaa niin neulaa ylöspäin eli prikkaa alas. Jollei tällä mene niin suurempaa suutinta.
    Kyllä pipercross aina power filun hakkaa kunhan öljyät kunnolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mr.airhooker kirjoitti:

Joo mul on power ja 16mm lortto kaasutin ja luhao putki kannattaako laitta ollenkaan mitään power filtterii tai pipecrossii??? Vai saako se liian paljon ilmaa??? Jos kannattaa laittaa niin kumpi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu