Hondan huolto Tallinnassa

Syksyllä on asiaa Tallinnaan auton kanssa ja ajattelin yhdistää samaan käyntiin Accordin 40 tkm:n huollon. Onko kenelläkään kokemuksia Tallinnan Vehosta? Kannattaako huollattaa auto siellä s) hinnan b) työn laadun takia?
1866
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pyysin taannoin sähköpostilla tarjousta Accordin hihnanvaihtohuollosta sekä Suomesta että Virosta. Yllättäen halvin tarjous tuli Veholta Suomesta. Kyseessä oli tosin vähän harvinaisempi kolmelitrainen kone.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


papmkk kirjoitti:

Syksyllä on asiaa Tallinnaan auton kanssa ja ajattelin yhdistää samaan käyntiin Accordin 40 tkm:n huollon. Onko kenelläkään kokemuksia Tallinnan Vehosta? Kannattaako huollattaa auto siellä s) hinnan b) työn laadun takia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu