tyhmä kymysys...

kierto vaihtelee 26-29. seksiä harrastettu 7.7-11.7 ov olis pitänyt olla noin 9.7 ov testjä tehty 7.7-9.7 kaikissa näytti negaa. kuinka nopeasti raskaus selviää???
2293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se testi pitäs tehdä pari vkoa siitä ku menkat on jääny pois. Niin ainaki mulle neuvoivat. Malttia..

Äänestä
  • menkkojen olis pitäny alkaa, että onko raskaana vai ei. Tai mulla näytti ainakin. Mulla piti menkkojen alkaa pe ja tein testin su ja plussaa näytti :)
    Toki voit odottaa jos maltat, mutta eiköhän se testi aiemminkin totuuden kerro...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mut..... kirjoitti:

kierto vaihtelee 26-29. seksiä harrastettu 7.7-11.7 ov olis pitänyt olla noin 9.7 ov testjä tehty 7.7-9.7 kaikissa näytti negaa. kuinka nopeasti raskaus selviää???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu