väkiluvun heilahtelu normaalia

höpö höpö
4204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siementä
kaikkiin liikkuviin vakoihin.
Se
omiin että naapurikylästen.
Että
eläpä syytä meitä pinnaamisesta.

Äänestä
  • paakkis-hoviin.
    kun noin laihat tulokset.

    Äänestä

huovvuu.
Eikä tuo haittaa,
kunhan ei kaaju.

Äänestä

saattaa
pikkusen muuttohalukkuuteen vaikuttaa.
Työpaikkoja
lähemmäs muutetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nou paniik kirjoitti:

höpö höpö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu